WIEPRZOWINA IBERYJSKA

CO SPRAWIA, ŻE IBÉRICO PORK JEST TAK WYJĄTKOWE?

Naturalna delikatność i doskonała marmurkowatość często sprawiają, że niczego niepodejrzewający goście zastanawiają się, czy naprawdę jedli wieprzowinę, czy wyśmienity stek Wagyu.

Secreto z Wieprzowiny Iberico - Prawdziwy Sekret Smaku

SECRETO z wieprzowiny Iberico

117,60 zł
147,00 zł / kg

Wyjątkowy kawałek Secreto z hiszpańskiej wieprzowiny Iberico to prawdziwa gratka dla miłośników wysokiej jakości mięsa. Wykrajany z łopatki, marmurkowy kawałek mięsa zachwyca intensywnym smakiem i delikatną teksturą. Jego soczystość można odkryć na wiele sposobów, a jedną z nich to grill, będzie to nie zapomniane doznanie.

  PRODUKT GŁĘBOKO MROŻONY

Wyjątkowy Smak Hiszpańskiej Tradycji: Pluma z Wieprzowiny Iberico - Dostępna w Naszym Sklepie Mięsnym Online

PLUMA z wieprzowiny Iberico

142,80 zł
178,50 zł / kg

Pluma z hiszpańskiego Piórko co idealnie odwzorowuje jego delikatność, jak i kształt. Wykrajany przed polędwicą zaraz nad łopatką to wyjątkowy kawałek mięsa, który zachwyca intensywnym smakiem. Pochodzący z rasy iberyjskich świń żyjących wolno na hiszpańskich pastwiskach żywiąc się żołędziami, przez co ich mięso jest bogate w kwas oleinowy (58%-65%), taki sam jak znajdowany jest w oliwach (65%-70%) i awokado. Wrzuć go na patelnie bądź zaproś na grilla, a odwdzięczy się lekkością smaku.

  PRODUKT GŁĘBOKO MROŻONY

Wyśmienity Smak Hiszpańskiej Tradycji: Presa z Wieprzowiny Iberico

PRESA z wieprzowiny Iberico

102,90 zł
147,00 zł / kg

Czym właściwie jest Presa? Podobnie jak Pluma i Sekreto, wykrajany z okolic łopatki. Presa jest w rzeczywistości największą z tych trzech specjalistycznych kawałków. Dzięki dużemu przerostowi śródmięśniowego tłuszczu jest bardzo intensywne, a zarazem delikatne. Jest to cięcie stworzone do pieczenia, jak i do zmielenia na kotlety bądź pulpety.

  PRODUKT GŁĘBOKO MROŻONY

Elegancja: French Rack z Wieprzowiny Iberico - Dostępny w Tylko u nas!

French Rack schab z wieprzowiny Iberyjskiej

231,00 zł
105,00 zł / kg

French Rack z wieprzowiny Iberico to połączenie elegancji i intensywnego hiszpańskiego smaku. Pochodzący z rasy iberyjskich świń, ten kawałek mięsa zapewnia wyjątkowe doznania kulinarne miłośnika żeberek. Zamów teraz i obdaruj się niezwykłymi doświadczeniami kulinarnymi, by odkryć niezrównany smak i jakość hiszpańskiej kuchni z żeberkami, bez wychodzenia z domu.

  PRODUKT GŁĘBOKO MROŻONY

Spare Ribs z Wieprzowiny Iberico - Dostępne w super-stek.pl

SPARE RIBS żeberka z wieprzowiny Iberyjskiej

33,08 zł
47,25 zł / kg

Żeberka wieprzowe to intensywnie aromatyczny kawałek z kością, który należy gotować powoli, aż będzie miękki. Spare Ribs to większe i grubsze żebra niż żeberka St. Luis, o bogatym, mięsistym smaku. Nie są najdelikatniejszym kawałkiem mięsa, ponieważ znajdują się tak daleko od schabu. Tu właśnie pojawia się magia pieczenia. Pieczenie ich na grillu pod przykryciem powoli w niskiej temperaturze sprawia, że ​​są łatwe do spożycia i uwalniają mnóstwo bogatego smaku.

  PRODUKT GŁĘBOKO MROŻONY

Wyjątkowy Smak St. Louis Ribs z Wieprzowiny Iberico

St. Luis Ribs żeberka z wieprzowiny Iberyjskiej

63,00 zł
52,50 zł / kg

Żeberka wieprzowe Iberico w stylu St. Luis, wycinane są prosto ze schabu wieprzowego Iberico. Są bardzo soczyste i smaczne, zachowując jednocześnie doskonałą jakość. Są mniejsze niż żeberka standardowej białej świni, jednak smak żeberek iberyjskich jest znacznie lepszy. Duszone czy grillowane, to będzie niezapomniane danie.

  PRODUKT GŁĘBOKO MROŻONY

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenie podczas korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności RODO