Policzki wołowe w sklepie mięsnym online| mięso wołowe | super-stek.pl

Policzki wołowe - Poliki

69,90 zł
69,90 zł / kg

Nasze policzki wołowe to wyjątkowy przysmak dla prawdziwych smakoszy mięsa. Policzki wołowe są idealne do długiego duszenia, co sprawia, że stają się niezwykle miękkie i pełne smaku. Przygotuj je w aromatycznym sosie z czerwonym winem i warzywami, a otrzymasz wykwintne danie, które zadowoli każde podniebienie. Trzymaj serwetki w pobliżu, ponieważ mogą się zabrudzić!

WYBIERZ WAGĘ ORAZ ILOŚĆ - KAŻDY KAWAŁEK ZAMKNIEMY HERMETYCZNIE

Serce wołowe cena 16,50 zł za kg. Internetowy sklep mięsny super-stek.pl

Serce wołowe

17,90 zł
17,90 zł / kg

Najczęściej serce wykorzystywane jest jako dodatek do pasztetów, kaszanek oraz farszów mięsnych. Ponadto podaje się je w formie duszonej z uprzednim podsmażeniem. Można przyrządzać z niego gulasz.

UWAGA! PRODUKT MOŻE BYĆ MROŻONY.

PO TRANSPORCIE ISTNIEJE RYZYKO ROZMROŻENIA.

Jeśli zależy Ci na świeżym produkcie, proszę napisać to w uwagach do zamówienia.

Płuca wołowe cena 7,90 zł za kg Internetowy sklep mięsny super-stek.pl

Płuca wołowe

8,90 zł
8,90 zł / kg

Płucka wołowe, czy wieprzowe są niedoceniane przez nas. Mogą być wspaniałym składnikiem farszów do pierogów, czy pasztecików.

Wątroba wołowa cena 12,60 zł za kg. Sklep mięsny online super-stek.pl

Wątroba wołowa

13,90 zł
13,90 zł / kg

W podręczniku rytuałów z Dynastii Han (202 p.n.e – 220 n.e) wątróbkę umieszczono pośród Ośmiu Przysmaków. Bogactwem składników odżywczych przewyższa ona inne pokarmy.

UWAGA! PRODUKT MOŻE BYĆ MROŻONY.

PO TRANSPORCIE ISTNIEJE RYZYKO ROZMROŻENIA.

Jeśli zależy Ci na świeżym produkcie, proszę napisać to w uwagach do zamówienia.

Ozory wołowe cena 49 zł za kg Sklep mięsny online super-stek.pl

Ozory wołowe

104,00 zł
52,00 zł / kg

Wykorzystuje się je do przygotowywania potrawek oraz galaret. Często podaje się je w formie smażonej lub duszonej polanej odpowiednim sosem. Ozory wołowe można również marynować lub wędzić. Ponadto wykorzystuje się je do wyrobu wędlin podrobowych, takich, jak: kiszki, salcesony, rolady.

JEDEN OZÓR WOŁOWY WAŻY OK 1,8 - 2,20 KG

Flaki wołowe cena 29,50 zł za kg Internetowy sklep mięsny super-stek.pl

Flaki wołowe krojone - flaczki

31,00 zł
31,00 zł / kg

Oczyszczone, pokrojone w cienkie poprzeczne paski fragmenty żołądka wołowego. Potrawa z flaka wołowego- popularne flaczki, gości na stołach polskich rodzin od wielu pokoleń. Każdy ma na nie swój własny sposób, lecz bez wątpienia, świeży i dobrej jakości flak to połowa sukcesu ;-)

Penisy wołowe świeże | Unikalne mięso wołowe | super-stek.pl

Penisy wołowe świeże

67,50 zł
45,00 zł / kg

Nasze penisy wołowe to niezwykły przysmak, który z pewnością zaskoczy każdego miłośnika mięsa. Te delikatne i bogate w białko kawałki doskonale nadają się do duszenia i gotowania, a także do przygotowywania egzotycznych potraw. Spróbuj przygotować je w aromatycznym bulionie z dodatkiem warzyw i ziół, aby uzyskać unikalne danie. Penisy wołowe to rzadki smakołyk, który warto wypróbować!

Jądra wołowe to mięso podrobowe tuszy wołowej.

Bycze jądra świeże

25,00 zł
25,00 zł / kg

Jądra wołowe to mięso podrobowe tuszy wołowej. Ostry zapach, w kolorze jasnoczerwonym, miejscami lekko żółtym. Są dobrym źródłem pełnowartościowego białka. Jądra wołowe znajdują zastosowanie w przetwórstwie wędliniarskim, szczególnie do wyrobu kiszek oraz kaszanek.

Nerki wołowe świeże doskonałe na zupy, potrawki, kiełbasy i pasztety

Nerki wołowe świeże cynaderki

10,00 zł
10,00 zł / kg

Nerki wołowe charakteryzują się ciemnoczerwonym kolorem oraz niewielkim przyrostem tłuszczowym. Nerki dostarczają dużych ilości wysokowartościowego białka, witaminę A i witaminy z grupy B. Mają niski poziom tłuszczów i nieznaczne ilości cholesterolu. Wykorzystuje się je do zup, potrawek, gulaszów, konserw, kiełbas, pasztetów i rolad.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenie podczas korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności RODO