Gdzie dostarczamy zakupy?

Świeże mięso i wędliny zakupione w naszym sklepie super-stek.pl dostarczamy na terenie całego kraju. Dostawa obejmuje więc nie tylko takie miasta jak Białystok, Warszawa, Kraków, Toruń, Gdańsk, Lublin, ale i mniejsze miejscowości. Cała Polska może się teraz cieszyć smakami podlaskiej wsi. W ciągu 24 godzin od nadania otrzymasz pod swoje drzwi paczkę pełną aromatycznych wędlin, chrupiących kiełbas i świeżych mięs zakupionych na półkach super-stek.pl. Przesyłki nadajemy od poniedziałku do czwartku, co gwarantuje ich dostawę następnego dnia. Istnieje możliwość wysyłki paczki zagranicę, jest to jednak możliwe po wcześniejszym kontakcie.


Dlaczego otrzymujesz tak świeże produkty?

Zamówione przez Ciebie produkty są pakowane bezpośrednio w tutejszym zakładzie mięsnym. Co istotne, nie magazynujemy naszych mięs i wędlin. Nie przechodzą one przez dodatkowe punkty - hurtownie, przewoźników, czy przedstawicieli, jak ma to miejsce w tradycyjnych sklepach mięsnych i marketach. Wybieramy dla Ciebie najlepszej jakości mięso i gdy tylko zostanie przygotowane, uwędzone, sparzone lub upieczone według tradycyjnych metod - przygotowujemy je do wysyłki.

Bez nazwy-7.jpg


Jak zabezpieczamy przesyłkę?

Zakupiona przez Ciebie w sklepie super-stek.pl żywność, jest zawsze najwyższej jakości i dbamy o to, by bezpiecznie dotarła na Twój stół. Żebyś mógł się cieszyć świeżością zamówionych produktów wykorzystujemy hermetyczne opakowania i termoizolacyjne pudełka. Dodatkowo zabezpieczamy przesyłkę przed ewentualnymi uderzeniami i wstrząsami podczas podróży. Od lat korzystamy z usług najlepszego dostawcy, co daje gwarancję otrzymania przesyłki w ciągu 24 godzin od nadania.

 

Jaki jest koszt dostawy?

Koszty dostawy obejmujące pudełko termoizolacyjne oraz usługę transportu na terenie kraju zostały przedstawione na schemacie poniżej. Cena uzależniona jest od wagi wysyłki oraz ilości opakowań.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenie podczas korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności RODO