O NASInternetowy Sklep mięsny super-stek.pl - nasza historia

Gdy byliśmy mali, latem biegaliśmy beztrosko wśród wiecznie coś podskubujących różnobarwnych kur, a zimą wśród białego puchu. Nasze babcie częstowały nas chlebem i chrupiącymi kiełbasami, które miały nam dostarczyć energii na dalsze swawole. Święta oznaczały ubój jednego z prosiąt, a aromaty przygotowanych z niego mięs, pieczeni i boczku roznosiły się po całym domu. Jedzenie było prawdziwą ucztą, a smak tamtych dań uzupełniał gwar wymieniających się przepisami i recepturami gospodyń.

To były piękne czasy, do których dziś z miłą chęcią powracamy. Kilka lat temu zdaliśmy sobie sprawę, że nie każdy, tak jak my może wracać do smaków z dzieciństwa. W dobie supermarketów, walki cenowej, słabej jakości produktów i szybko dostępnych dań typu fast food wielu naszych znajomych zapomniało o dobrym jedzeniu. Gdy podczas jednego ze spotkań przyjaciele zachwycali się smakiem i aromatem soczystej wołowiny zrodził się pomysł, by podzielić się prawdziwą radością z jedzenia z innymi.


Powstanie sklepu internetowego super-stek.pl i pochodzenie mięs

Zaczęło się od realizacji próśb znajomych o wysyłkę tutejszych mięs i wędlin do różnych zakątków, w których przebywali. W końcu powstał też internetowy sklep mięsny super-stek.pl, który umożliwił dostęp do podlaskich smaków szerszemu gronu. Na nasze „półki” trafiły przepyszne kiełbasy, mięsa i wędliny, których smak i aromat zapewniają naturalne składniki i dawne receptury. Współpracując z zaprzyjaźnionym zakładem mięsnym BOST z Turośni Kościelnej jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość i świeżość produktów oraz ich pochodzenie z naszego regionu. Smak wyśmienitych mięs dopełniają bukiety naturalnych przypraw i tradycyjne metody przygotowywania wędlin oraz kiełbas. 


Dostawa zamówionych naturalnych mięs i wędlin

Dzięki współpracy z najlepszym dostawcą, zamówione w sklepie super-stek.pl produkty otrzymasz pod swoje drzwi w ciągu 24 godzin. Ponieważ nie magazynujemy żywności, a wysyłamy ją bezpośrednio z zakładu mięsnego możesz się spodziewać zawsze świeżych i najwyższej jakości wędlin i mięs. Wysyłki realizujemy na terenie całego kraju zabezpieczając je termoizolacyjnymi pudełkami i opakowaniami hermetycznymi, co dodatkowo wpływa na gwarancję ich jakości. Koszt przesyłki z naszego internetowego sklepu mięsnego wraz z opakowaniem na terenie Polski wynosi 40 zł. Dostarczamy także zakupione u nas produkty własnym transportem na terenie miasta Białystok i w okolicy do 30 km - wtedy koszt dostawy to jedyne 10 zł, a przy zakupach powyżej 200 zł jest ona bezpłatna. Więcej informacji na ten temat znajduje się także w zakładce Dostawa.


O ofercie i kontakcie do naszego internetowego sklepu mięsnego super-stek.pl

By móc powrócić do smaków z dzieciństwa i poznać aromat mięs i wędlin z podlaskiej wsi, w naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak:

boczek wędzony, karkówka wędzona, kiełbasa chłopska, kiełbasa leśna podsuszana, kiełbasa podsuszana, kiełbasa turosieńska, kiełbasa weselna, kiełbasa wiejska, kiełbasa żywiecka, podgardle wędzone, polędwiczka wędzona, schab babuni, schab pieczony, schab wędzony, schab wędzony krotoszyński, schab wędzony łososiowy, szynka babuni, szynka wędzona, szynka wędzona łososiowa, szynka wędzona z komina, szynka wędzona z tłuszczykiem, wędzonka chłopska

Jeśli masz jakiekolwiek pytania - serdecznie zapraszamy do kontaktu. Internetowy Sklep mięsny super-stek.pl jest do Twojej dyspozycji zarówno telefonicznie, mailowo, jak i za pośrednictwem live chatu widocznego w lewym dolnym rogu strony. Zapraszamy także na nasz pełen mięsnych ciekawostek profil na Facebooku oraz do zapisu na Newsletter, w którym znajdują się specjalne oferty i rabaty dla subskrybentów.