Brak produktów
Rosół to tradycyjna, polska zupa, uwielbiana przez wszystkich. Kurczaki z fermy położonej nad Biebrza są z chowu bezstresowego, nie są nastrzykiwane i nie podaje się im antybiotyków - także drób jest zawsze świeży i najwyższej jakości.
Jedna porcja waży ok 0,6 kg
Nasze kurczęta ubijane są około 7 tygodnia życia przez co ich mięso ma znacznie lepsze walory smakowe i strukturę mięsa.
Waga tuszek przez nas oferowanych waha się od 2,4 – 3,5 kg, dzięki czemu pozyskanie mięsa z tuszki jest optymalne.
Nigdy nie stosowaliśmy, nie stosujemy i nie będziemy stosować nastrzykiwania mięsa.
Towar jest zawsze najświeższy i najwyższej jakości ponieważ Ubojnia działa od lat na zasadzie “ubój pod zamówienie”.
Poprzez wieloletnią praktykę przekazywaną z pokolenia na pokolenie wypracowano niepowtarzalną metodę chowu kurcząt opartą na wyeliminowaniu stosowania antybiotyków przez cały okres chowu, z zastosowaniem naturalnych preparatów ziołowych (np. czosnek, oregano, cynamon).
Ubojnia Drobiu Wojszki położona jest bezpośrednio przy fermach – dojazd z fermy do ubojni trwa maksymalnie 5 minut. Kurczęta są zabierane z kurnika w kompletnej ciemności w celu ograniczenia do minimum czynnika stresu, który jakże mocno wpływa na walory smakowe mięsa.
Fermy jak i ubojnia są położone w maleńkiej wsi Wojszki na podlasiu, w jednym z najczystszych regionów Polski, nieopodal Parku Biebrzańskiego.
Proszę nie traktować ossobuco jako tradycyjnego...
Oczyszczone, pokrojone w cienkie poprzeczne...
Kiełbasa szynkowa – produkowana z mięsa...
Ser wędzony, który przygotowujemy na drewnie...
Ser jest robiony tradycyjną metodą,...
Boczek z kością doskonale smakuje po uwędzeniu,...
EKOLOGICZNY LUBCZYK Przyprawia się nim potrawy...
Słonina to niezbędny dodatek do przygotowania...
Polędwiczka peklowana z dodatkiem przypraw...